İnsan Kaynakları

İK Politikamız:
Özel Bodrum Hastanesi 1997 yılından bugüne kadar çalışanına değer veren bir kurum olarak hizmetine devam etmektedir. Verdiğimiz hizmetin kalitesinin çalışanlarımızın vereceği hizmet kalitesi ile mümkün olacağını biliyoruz. Her bir ekip üyemizle kurum hedefleri doğrultusunda uzun vadeli çalışma prensibini devam ettirmekten mutluluk duyuyoruz.

İşe Alım:
Web sitemiz üzerinden gelen ya da şahsen yapılan başvurular; hastanemiz bünyesinde ortaya çıkan pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veri tabanımıza eklenir. İşe alımlarda doğru pozisyona doğru kişiyi yerleştirmek için titiz bir araştırma ve mülakat süreci yürütülür. Özel Bodrum Hastanesi olarak tüm pozisyonlarda mümkün olduğunca deneyimli, kalıcı, içten, yetenekli ve kalıcı adayları değerlendirmeyi hedefliyoruz.

Eğitim:
Hasta ve hasta yakınlarına en iyi hizmeti sunmak için süreklilik anlayışına dayanan bir eğitim sisteminin öneminin farkındayız. Bu nedenle iş üzerinde ve sınıf düzeninde verilen eğitimlere ek olarak online akademi platformumuzda gerçekleştirilen pekiştirme eğitimleri ile ekip üyelerimizin mevcut bilgileri taze tutmayı ve yeniliklerden haberdar olmalarını sağlamayı hedefliyoruz.